На зв’язку 24/7

9.00 - 18.00

На зв’язку 24/7

Працюємо круглий рік

Гарантія

Питання, пов’язані з гарантією зазвичай найперші, які нам ставлять замовники. Це важлива складова для будь-яких послуг фірми-виконавця та одне з обов’язкових умов подальшої співпраці сторін.
Під гарантією ми маємо на увазі, що протягом її дії ви захищені від непередбачених витрат у зв’язку з виходом з ладу свердловини або погіршенням її техніко-експлуатаційних характеристик якщо щось з перерахованого вище виникло як наслідок нашої помилки або недогляду, а не вашого недбалого ставлення до свердловини і свердловинного обладнання.

Ми надаємо 5 років гарантії на свердловину. Будь які дефекти чи несправності, які в теорії можуть з’явитись, як наслідок нашої роботи, ми зобов’язуємось безкоштовно вирішити та усунути.
Ми працюємо прозоро, офіційно, виплачуємо податки, через що не можемо викинути SIM карту та забути про вас. Гарантійні документи з мокрою печаткою, двосторонній договір і акти прийому робіт юридично закріплюють наші гарантійні зобов’язання і дозволяють вам запитувати гарантійне обстеження, а після, за потребою і обслуговування свердловини.

З власного досвіду ми стверджуємо, що якщо у перші пів року свердловина працює без нарікань, то погіршення її працездатності у майбутньому майже дорівнює нулю.
У середньому в рік наша фірма має 1-2% гарантійних випадків у Харкові та області, половина з них виникає в ході неправильної експлуатації свердловини замовником.
Буріння свердловин – це складний технологічний процес, який має прихований підземний характер робіт. Виходячи з цього гарантійних випадків повністю уникнути не можливо, ми лише робимо все можливе щоб їх кількість звести до мінімуму.

До гарантійних випадків можна віднести:

 • несправності в роботі водопідйомного обладнання;
 • поява у воді домішок глини, піску, вапнякової крихти;
 • відсутність води у свердловині або зменшення її дебіту;
 • порушення роботи насосного обладнання, при дотриманні належних умов експлуатації.

Гарантійними випадками не є:

 • зміна хімічного складу води у водоносному горизонті;
 • наявність сторонніх предметів у свердловині після здачі її замовнику;
 • самостійна не узгоджена зміна конструкції свердловини;
 • не узгоджене внесення змін у електричну схему підключення водопідйомного обладнання;
 • не узгоджене внесення змін у налаштування інженерного обладнання.

Головне, що повинні знати наші замовники – якщо у Вас є проблема зі свердловиною, яку зробила наша фірма, ви повинні зв’язатися з нашим менеджером. Після фіксації проблеми, бурова бригада в найкоротші терміни приїде на гарантійне обслуговування вашої свердловини. Власноруч або за допомогою «розумних» сусідів, а ще гірше розумних сантехніків не варто намагатись робити будь-які дії з ремонту свердловини. Після таких намагань, гарантія анулюється, а спроби налагодити свердловину і повернути її стан у початковий складніше, а інколи і взагалі не можливо.

  Залишити заявку

  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Зручний час для дзвінка: з до

  Всі поля обов'язкові для заповнення

  Вас проігнорували та залишили без уваги?

  Напишіть напряму директору:

  nabatian4ik@gmail.com

  та отримайте персональну знижку

   Задати питання

   Інфоцентр до Ваших послуг

   * - обов'язкові поля введення