На зв’язку 24/7

9.00 - 18.00

На зв’язку 24/7

Працюємо круглий рік

Послуги

Бактеріологічний аналіз води

Оскільки наявність бактерій у воді зі свердловини вкрай рідкісне явище, дана послуга не входить в безкоштовний пакет послуг для наших клієнтів.

Її вартість становить 450 грн, а протокол з результатами видається через 3 робочі дні після отримання лабораторією води.

Використовується сучасний метод бактеріологічного аналізу води фірми IDEXX (США), дозволений МОЗ України, на кишкову паличку, загальне мікробне число, загальні коліформи.

Розроблений фірмою IDEXX (США) фермент-субстратний оперативний метод бактеріологічного аналізу води є на сьогодні основним лабораторним методом майже в 60-ти країнах світу, включаючи США, Японію, Канаду, Великобританію та країни ЄС.
У 2007 р метод дозволений МОЗ України, застосовується в бак. лабораторіях всіх обласних СЕС України, а також у всіх СЕС районів західних областей, які постраждали від повені в 2008 році.
Метод високочутливий (виявляється навіть 1 кишкова паличка в присутності 1 млн. інших бактерій), визначає навіть ті бактерії, які не утворюють колоній, але залишаються небезпечними для людини (традиційними методами вирощування на живильних середовищах такі бактерії не визначаються). Щодо виявлення бактерій у воді це найбільш ефективний метод.

Можливо також визначення ентерококів і псевдомонад (сінегнийкі).

Спеціальні рекомендації для правильного відбору води на бактеріологічний аналіз видаються за запитом.

  Залишити заявку

  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Зручний час для дзвінка: з до

  Всі поля обов'язкові для заповнення

  Вас проігнорували та залишили без уваги?

  Напишіть напряму директору:

  nabatian4ik@gmail.com

  та отримайте персональну знижку

   Задати питання

   Інфоцентр до Ваших послуг

   * - обов'язкові поля введення