На зв’язку 24/7

9.00 - 18.00

На зв’язку 24/7

Працюємо круглий рік

Послуги

Гідрогеологічні вишукування

Дослідження підземних вод виконуються в комплексі інженерно-геологічних вишукувань або як окремий вид робіт.

Комплекс гідрогеологічних робіт включає в себе буріння породи до необхідної глибини, визначення найменувань і загальних характеристик прохідного ґрунту, наявність водних пластів і кам’янистих відкладень в ґрунті.

Найчастіше такі роботи виконуються нами для виявлення водоносних горизонтів з подальшими рекомендаціями по глибині і конструкції майбутньої свердловини, або ж якщо перед початком будівництва необхідні дані про потужностні характеристики грунту, прогноз щодо можливих підтоплень підземними водами і обгрунтованості проектів захисту території від них.

По завершенню робіт буде складено гідрогеологічний розріз із зазначенням всіх видів порід, які зустрілися під час буріння, їх початок і кінець, якісні показники, присутність в них води.

Гідрогеологічний розріз для визначення майбутньої свердловини рекомендується робити за даними хоча б з однієї розвідувальної свердловині, а для майбутнього будівництва рекомендується мінімум 2 з кроком 15-20 метрів.

Результати гідрогеологічних досліджень дозволяють попередити негативний вплив підземних вод на конструкції фундаментів зведених будинків і споруд, на їх будівництво і подальшу експлуатацію, а також розробити необхідні заходи для зниження цього впливу.

Вартість даного виду роботи залежить від місцевості і конкретних завдань які ставляться перед нами. Актуальну ціну уточнюйте у менеджера.

  Залишити заявку

  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Зручний час для дзвінка: з до

  Всі поля обов'язкові для заповнення

  Вас проігнорували та залишили без уваги?

  Напишіть напряму директору:

  nabatian4ik@gmail.com

  та отримайте персональну знижку

   Задати питання

   Інфоцентр до Ваших послуг

   * - обов'язкові поля введення