На зв’язку 24/7

9.00 - 18.00

На зв’язку 24/7

Працюємо круглий рік

Послуги

Хімічний аналіз води

Перша проба води на хімічний аналіз з пробуреної нами свердловини безкоштовна!

Вода відбирається через 1-2 тижні користування після повного освітлення води. Протокол з результатами буде готовий через 3 робочі дні після здачі води в лабораторію, після чого протягом доби на підставі отриманих результатів та висновків, наш фахівець надає безкоштовні рекомендації щодо необхідності водопідготовки і приведення хімічного складу до вітчизняних або європейських нормативів. У разі, якщо водопідготовка не потрібна і якість води в нормі або вас влаштовує, через півроку користування ми зробимо повторний безкоштовний хімічний аналіз води, щоб переконатися, що вода не змінила свій хімічний склад і так само придатна до використання.

Вартість даної послуги для осіб, які не є нашими клієнтами, становить 450 грн.

Досліджується проба питної води (водопровідна, зі свердловини, колодязя, джерела, після фільтрацій і т.п.) за обов’язковим (мінімально необхідного) переліком параметрів, за якими можливо оцінити санітарний стан вододжерела, а також якість і безпечність води для видачі висновку про її придатності для побутового використання.

Хімічний аналіз природної (свердловини, колодязі, водойми, басейни) і питної води (бутильованої, водопровідної, після фільтрів) здійснюється за 24 параметрами: жорсткість загальна, жорсткість постійна, жорсткість яку можна усунути, залізо, нітрати, аміак, рН, сухий залишок, мінералізація, електропровідність, редокс-потенціал, лужність загальна, нітрити, хлориди, сульфати, карбонати, гідрокарбонати, вуглекислота вільна, натрій + калій, каламутність, осад, кольоровість, запах 20 оС, запах 60 оС.

Цей мінімально необхідний перелік параметрів може бути за бажанням замовника доповнений дослідженнями таких біологічно важливих сполук у воді як фтор, кремній, поліфосфати, сірководень, а також метали – алюміній, мідь, марганець, нікель, хром, цинк.

Спеціальні рекомендації для правильного відбору води видаються кожному замовника разом з загальним пакетом свердловинної документації.

  Залишити заявку

  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Зручний час для дзвінка: з до

  Всі поля обов'язкові для заповнення

  Вас проігнорували та залишили без уваги?

  Напишіть напряму директору:

  nabatian4ik@gmail.com

  та отримайте персональну знижку

   Задати питання

   Інфоцентр до Ваших послуг

   * - обов'язкові поля введення