На зв’язку 24/7

9.00 - 18.00

На зв’язку 24/7

Працюємо круглий рік

Послуги

Обслуговування свердловин

Обслуговування свердловин включає в себе комплекс заходів, вжитих по відношенню як до самої свердловини, так і до механізмів, які забезпечують її працездатність.

Глибинні джерела періодично вимагають очищення, технічного аудиту обладнання і перевірки системи. Дотримуючись правил експлуатації свердловинного обладнання, після установки водопостачання, його власники практично не стикаються з проблемами, тому рідко буває необхідність сервісного обслуговування, але бувають і виключення.

Що під собою має на увазі ця послуга на практиці? Наприклад, у вас збільшилася потреба в воді, ви бажаєте встановити більш потужний насос або збільшити об’єм гідравлічного бака, але при цьому не самі, а замовивши цю послугу у професіоналів, щоб все було зроблено правильно і працювало без будь-яких перебоїв та нарікань. Наші фахівці із задоволенням і без особливих зусиль впораються з поставленим завданням.

Ми до ваших послуг.

До сервісного обслуговування свердловин не відноситься очищення свердловини в разі її замулювання або засипання, тому що в цих випадках від початку свердловина зроблена неправильно, був порушений процес буріння та допущені технологічні помилки. Ми не виправляємо продукти чужого непрофесіоналізму, але й самі не припускаємо подібного у себе.

Як замовити сервісне обслуговування свердловин?

Зателефонуйте нашому менеджеру і розкажіть про свою проблему. Всім клієнтам надаються безкоштовні консультації та допомога з питань сервісного обслуговування свердловин. Якщо цього буде недостатньо, то наша бригада фахівців за обумовлену плату готова виїхати в найближчий вільний день і надати професійні послуги обслуговування свердловин.

Обслуговування свердловин, пробурених нашою компанією виконується за програмою лояльності та гарантійними зобов’язаннями.

  Залишити заявку

  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Зручний час для дзвінка: з до

  Всі поля обов'язкові для заповнення

  Вас проігнорували та залишили без уваги?

  Напишіть напряму директору:

  nabatian4ik@gmail.com

  та отримайте персональну знижку

   Задати питання

   Інфоцентр до Ваших послуг

   * - обов'язкові поля введення