На зв’язку 24/7

9.00 - 18.00

На зв’язку 24/7

Працюємо круглий рік

Послуги

Буріння свердловин на воду

Компанія H2O+ спеціалізується на бурінні свердловин на воду в Харкові і області.
Буріння здійснюється в більшості випадків за допомогою малогабаритної бурової установки (МБУ). Її головна перевага в тому, що вона розбірна. Ми не заїжджаємо великою технікою в ваш двір, не ламаємо паркани, ворота, не псуємо ландшафт і маємо змогу бурити де завгодно, навіть в важкодоступних місцях. Глибина буріння може досягати 150 метрів, а терміни виконання робіт зазвичай не перевищують 1-2 дні.
У виняткових випадках, через особливості ґрунту, необхідне використання важкої техніки, але оскільки у неї ряд мінусів, серед яких і велика ціна, ми використовуємо МБУ майже завжди.

Нами використовується сучасна нПВХ труба з мінімальною товщиною стінки 6 мм. Заводська гарантія на неї 50 років, вона пройшла сертифікацію СЕС і відповідає всім сучасним стандартам і нормам.

Буріння фільтрових свердловин

Фільтрова свердловина – один з двох видів свердловин, які робляться в Харкові і області. Її особливість полягає в тому, що на обсадну нПВХ трубу спереду кріпиться фільтруючий елемент з заглушкою, а після встановлення затрубний простір біля фільтра заповнюється гравійною сумішшю для додаткової фільтрації. Можлива наявність відстійника, нормативи дозволяють його використання.
Вода з фільтрових свердловин швидко прокачується, освітлюється. Фільтр призначений для відділення води від піску і подачі споживачеві води без зважених часток. Фільтр ніяк не впливає на хімічний або бактеріологічний склад води.

Буріння артезіанських свердловин

Артезіанські води – це підземні води, укладені між водотривкими шарами що знаходяться під гідравлічним тиском.
Ці водоносні шари мають віддалені області живлення. Найчастіше вони розташовані за кілька десятків або сотень кілометрів, тому захищають води від різних забруднень, що потрапляють з поверхні. Бувають випадки, коли статичний рівень води в пробуреній свердловині вище, ніж гирло самої свердловини, тоді відбувається самовилив води. Це пов’язано як раз з тим, що вода знаходиться під гідравлічним тиском.
Артезіанські свердловини можуть мати різну глибину. Мінералізація води збільшується з кожним наступним водоносним горизонтом, тому далеко не завжди глибокі свердловини вважаються більш якісними, АЛЕ безумовно є і виключення і їх досить багато.
Конструкція таких свердловин відрізняється від фільтрових, в яких обсадная труба доходить до самого низу свердловини. В даному типі труба встановлюється в глину і далі проводиться буріння відкритим стовбуром. Проходячи глину розкриваються напірні водоносні пісковики які і будуть в майбутньому безперебійно живити свердловину. Установка фільтра в таку свердловину неможлива і заборонена нормативами.
Труба надійно фіксується в глині ​​і не пропускає верхні горизонти в стовбур свердловини. Стовбур свердловини надійно стоїть не деформуючись з часом.

Кожна місцевість відрізняється своїми горизонтами і своїми типами свердловин, зателефонуйте менеджеру, він вас проконсультує, відповість на виниклі питання, підкаже кращий варіант для вас, а також підкаже актуальну ціну і найближчу дату виїзду.

  Залишити заявку

  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Зручний час для дзвінка: з до

  Всі поля обов'язкові для заповнення

  Вас проігнорували та залишили без уваги?

  Напишіть напряму директору:

  nabatian4ik@gmail.com

  та отримайте персональну знижку

   Задати питання

   Інфоцентр до Ваших послуг

   * - обов'язкові поля введення