На зв’язку 24/7

9.00 - 18.00

На зв’язку 24/7

Працюємо круглий рік

Свердловинний фільтр. Навіщо і чи потрібно?

Свердловинний фільтр – це елемент обсадної конструкції, який забезпечує  надходження води у трубу та її забір насосом, що знаходиться в зоні фільтра.
Необхідність її встановлення напряму залежить від району буріння, а саме від геологічних особливостей місцевості.

Якщо забір води планується з пісочного горизонту, то у пісок має встановлюватись фільтр, який буде дозволяти проходження води у трубу, але буде затримувати пісок. Такі горизонти у народі називаються пливунами, це доволі грубе, але близьке до реальності поняття, оскільки після встановлення обсадної конструкції пісок обжимає фільтр «напливаючи» на нього з усіх боків. Слід відмітити, що сертифіковані труби та фільтри витримують з легкістю таке навантаження та не ламаються, якщо технологія буріння не була порушена.

Необхідно знати!
Фільтр встановлюється тільки у пісочний водоносний горизонт, вода з інших горизонтів отримується відкритим стовбуром, без фільтра, оскільки там немає зважених часток які необхідно примусово затримувати.

Фільтр невибагливий до глибини. Його встановлення можливе як на 15 метрах, так і на 100. Пропускна спроможність не погіршиться, а фільтр не зруйнується. Питання в іншому: чи є необхідність у глибокій фільтровій свердловині чи є альтернатива?

Кожен випадок індивідуальний та кожна місцевість геологічно унікальна. Довіртеся професіоналам та вони підкажуть наскільки вам необхідний той чи інший конструктив.

  Залишити заявку

  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Зручний час для дзвінка: з до

  Всі поля обов'язкові для заповнення

  Вас проігнорували та залишили без уваги?

  Напишіть напряму директору:

  nabatian4ik@gmail.com

  та отримайте персональну знижку

   Задати питання

   Інфоцентр до Ваших послуг

   * - обов'язкові поля введення