На зв’язку 24/7

9.00 - 18.00

На зв’язку 24/7

Працюємо круглий рік

Свердловинні фільтри. Що в наявності та що обрати

Термін служби свердловини для води, визначається терміном служби її фільтра, якщо він є, оскільки фільтрову зону, як і експлуатаційну трубу, неможливо замінити.
Основне завдання будь-якої фільтрової системи – не допустити проникнення домішок породи у трубу свердловини та при цьому не заважати водозабору.

На сьогодні розповсюджені 4 варіанти виконання фільтру:

► Щілинна конструкція
Забір води виконується через спеціально прорізані щілини;
► Дротова конструкція
На каркас намотується спеціальний нержавіючий дріт особливого профілю;
► Сітчаста конструкція
Аналогічно попередньому, але замість дроту використовується сітка;
► Гравійний фільтр
Є скоріш доповненням, ніж окремим типом;
► Перфоровані(дірчасті) фільтри
Найбільш розповсюджений вид фільтрів. На ньому ми детальніше і зупинимось, через те що, його велика довговічність та продуктивність супроводжується розумною ціновою політикою

Основний елемент конструкції – звичайна перфорована труба, як правило з нПВХ. Поверх перфорації може бути або поліпропіленове напилення, або нержавіюча сітка, або дріт(один з найрідших).

Чесно кажучи, більша частина фільтрів з нержавіючої сітки або проволоки виготовляється кустарним чином, і ми не впевнені у їх ідентичності та технологічності. Інтернет заповнений статтями про те, як їх робити у домашніх умовах в гаражі і тому знайти дійсно заводську продукцію з нержавіючої сітки досить таки важко.
В народі є багато таких думок, нібито нержавіюча сталь краще поліпропіленового напилення, однак на практиці все не так. Нержавіюча сталь іржавіє, за різних причин, і таким чином пропускаючи через себе воду збагачує її залізом та змінює кольорові характеристики. Використання такої води погано впливає на організм людини, а також на побутову техніку. Як доповнення, свердловина приходить в непридатний стан. Іржа погано впливає на фільтруючий елемент, збільшує ланки фільтра та разом з водою у трубу починають проникати і частки піску. Насос підіймає його з водою у вам будинок і все, фільтруючі елементи у будинку забиваються за півдня – день, постійна їх заміна буде обходитися вам не дешево, а прибрати їх ви не зможете, бо без них більша частина побутових приладів вийде з ладу. Що вже казати про вживання такої води. І з цим вже нічого не зробиш, потрібно бурити нову свердловину.
Поліпропіленовий же фільтр має гарантію від виробника 50 років та, що головне, не іржавіє. Її навіть часткове пошкодження ніяк не впливає на якість води і на стан фільтру, через його багатошаровість. У доповнення до всього цього, він ще й дешевше. Його виготовляють масово, на заводі, тому його собівартість низка, тоді як у фільтрів зі стальним фільтруючим елементом вище.

Якщо з розумом підійти до вибору фільтра для свердловини, то він буде служити вам десятиліття і не принесе дискомфорту та неочікуваних проблем. Віддавайте перевагу якісним та сучасним матеріалам, бо ви варті найкращого.

  Залишити заявку

  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Зручний час для дзвінка: з до

  Всі поля обов'язкові для заповнення

  Вас проігнорували та залишили без уваги?

  Напишіть напряму директору:

  nabatian4ik@gmail.com

  та отримайте персональну знижку

   Задати питання

   Інфоцентр до Ваших послуг

   * - обов'язкові поля введення