На зв’язку 24/7

9.00 - 18.00

На зв’язку 24/7

Працюємо круглий рік

Правильний вибір місця для буріння свердловини

Вибір місця буріння свердловини – це не стільки складна, скільки важлива задача, яка потребує грамотного підходу та розрахунків. В даній статті ми будемо намагатись відповісти на ваші питання та розглянути всі основні моменти, які найчастіше зустрічаються на практиці.

Перш за все ми рекомендуємо бурити свердловину ще на етапі будівництва, до кінцевої обробки фасаду та до ландшафтних перетворень. Це пов’язано з тим, що поруч з місцем буріння необхідно простір для роботи, під обладнання та технологічний приямок(після завершення робіт можна закопати), а також з тим, що процес буріння не позбавлений бруду.

При виборі місця для буріння свердловини слід керуватися наступними загальними правилами:

► В радіусі 3-5 м не повинно бути льохів, колодязів, сусідських свердловин та інших підземних споруд. В деяких випадках ця цифра може бути менше або більше, в залежності від геологічних умов та характеру об’єктів.
► Місце для буріння свердловини має припускати розміщення малогабаритної установки висотою 3,5 м та можливість її складання. Якщо необхідної висоти не має, слід проконсультуватись з нами, можливо, буде вільним обладнання що припускає роботу у більш обмежених умовах.
► Якщо ви плануєте введення води зі свердловини у будинок, то її бажано пробурити поруч з можливим місцем вводу, зазвичай це кухня або ванна кімната. Це вам здешевить облаштування.
► Місце для буріння не має бути забетоновано, заасфальтовано, засипано сміттям або мати чуттєвий прошарок не ущільненого насипного ґрунту. При наявності вищевказаного, треба бути готовим або до самостійної підготовки місця, або до доплати за роботу непов’язану напряму з бурінням свердловини.
► Якщо ви бажаєте пробурити свердловину біля вводу у будинок, але це дорога або місце для паркування автомобіля, а може це єдине місце де можна бурити, то не проблема, головне, щоб місце було очищено до землі. Потім, на стадії облаштування, буде необхідно просто встановити посилений люк, який витримав би навантаження від автомобіля. Робочі зроблять його врівень з землею(або як забажаєте) і ніякого дискомфорту ви не відчуєте. Далі можна пофарбувати його щоб не виділявся та не кидався на очі.

Місце для свердловини – це повністю ваш вибір, однак, в деяких місцях це робити не доцільно, а в деяких – технологічно неможливо.

    Залишити заявку

    Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

    Зручний час для дзвінка: з до

    Всі поля обов'язкові для заповнення

    Вас проігнорували та залишили без уваги?

    Напишіть напряму директору:

    nabatian4ik@gmail.com

    та отримайте персональну знижку

      Задати питання

      Інфоцентр до Ваших послуг

      * - обов'язкові поля введення