На зв’язку 24/7

9.00 - 18.00

На зв’язку 24/7

Працюємо круглий рік

Виявлення води за допомогою рамки. Варто чи ні?

На теперішній момент (оновл. липень 2020 року) не існує технологій виявлення під землею води, а ті, наближені, які існують, використовуються в нафто – та газо – промислах, а вартість в сотні, якщо не мільйони доларів США, не дозволяють їх використання у сфері буріння свердловин на воду.
Науковці ще не створили таку технологію, з різних причин, і нам знається абсурдом віра у те, що два шматка дроту переплюне намагання багатьох найрозумніших людей просунутися у цій сфері технологій.

З давніх часів й до сих пір люди вірять у лозоходство. Вони вважали та вважають, що це дієвий метод у пошуку підземних джерел води, чи то за їх думкою озеро, чи ріка, чи водяна жила. Якщо наївність людей минулого можна пояснити недостатньою розвиненістю цивілізації, іншими технологіями та в цілому неграмотністю, то наївність людей нового покоління не піддається розумному поясненню та обґрунтуванню. Раніше, коли люди вірили в магію та ритуали, ця практика ще хоч якось мала місце бути, зараз, у сторіччя прогрессу та науки, про лозоходство мають забути.
Якщо все було б так легко, бурив би кожен. Однак, професія бурового майстра зобов’язує забезпечити замовника водою на роки, десятиліття вперед, а це потребує не вміння користуватись дротами, а багатьох років роботи, саморозвитку, вивчення гідрогеології та іншого, що в повній мірі сформує бурового майстра як професіонала своєї справи.

Звісно, викликав лозохода ви витратите задарма час та гроші. Деякі люди йдуть на такі кроки, викликають чоловіка у роках, з сивою бородою який має одним тільки виглядом переконати їх у своїй правоті, а потім буриться свердловина метрах в 30 від будинку, посеред городу і облаштування у кошторисі дорожчає на декілька тисяч гривень, в кращому випадку.
Знаючи приблизно водні горизонти, будь який буровик сам може взяти лозу чи рамку, зробити так, щоб вона зійшлась десь і сказати мов 30 метрів до води. Він можливо буде правий стосовно метражу, виходячи з досвіду, але обдурить вас вказав на конкретне місце.
Часто на вищевказані доводи ми чуємо наступне: «У сусідки Люби пробурили свердловину у місці, де лоза вказала і там була вода». І це вірно, там була вода, як була б у будь-якому іншому місці, бо вона є усюди. Де б не пробурили свердловину, вона буде, питання лише в глибині її залягання.

Не дайте себе обдурити, притримайте кошти, довіртеся професіоналам – людям, які заробляють не словом, а ділом.

  Залишити заявку

  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Зручний час для дзвінка: з до

  Всі поля обов'язкові для заповнення

  Вас проігнорували та залишили без уваги?

  Напишіть напряму директору:

  nabatian4ik@gmail.com

  та отримайте персональну знижку

   Задати питання

   Інфоцентр до Ваших послуг

   * - обов'язкові поля введення