На зв’язку 24/7

9.00 - 18.00

На зв’язку 24/7

Працюємо круглий рік

В яку пору року краще за все бурити свердловину?

Досить часто на форумах можна зустріти питання стосовно сезонності, кращої пори року для буріння та інші питання подібного контексту.
Бурові компанії надають послуги буріння цілий рік та, поспішаю помітити, на якість свердловини це ніяк не впливає.
Однак, все ж, вплив сезонів в деякому роді відображається на цінах та діяльності бурових компаній.

А тепер більш детально про особливості.

В теплу пору року, кінець весни – початок літа, велика кількість замовлень, тому термін виконання бурових робіт 1, максимум 2 дні. Через велику щільність замовлень більш далекі можуть проігнорувати на користь близьких, знижок майже немає, оскільки знову-таки, не погодиться один, поїдуть до іншого. Тому, якщо ви не бажаєте, щоб з вашою свердловиною затягували, їздили до вас тиждень, відволікали від буденних справ та марнували ваш час, замовляйте свердловину у теплу пору року.

До речі, послуги водоперевізників у цей період дешевше, а також, є можливість ледь не наступного дня починати облаштування свердловини та підключення у будинок. Кошторис вам також обійдеться дешевше, бо одна справа копати траншею та свердловинний колодязь влітку, а інша – взимку.

У зимовий період роботи менше, а бажання заробити на життя нікуди не зникає. Починається демпінгова конкуренція між фірмами, більш охоче роблять знижки.
Якщо влітку бурильники з великою імовірністю відмовлять далеким або складним замовленням, то взимку поїдуть, але через те, що день стає більш коротким, а ввечері  погодні умови не дозволяють зосередитись і нормально працювати, скоріш за все свердловина буде робитись кілька днів.

Тому, якщо ви нікуди не поспішаєте, та/або бажаєте зекономити гроші, тоді замовляйте свердловину взимку. Якщо вам відмовили професіонали, не шукайте розраду у любителів, замовляйте свердловину у кінці сезону або ближче до зими.

Неуки будуть розповідати про вплив погоди на водоносні горизонти, відхрещуйтесь від таких. Дозвольте професіоналам зайнятися своєю справою, зробити вам якісну свердловину, а не аматорам зробити на вас гроші.

  Залишити заявку

  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Зручний час для дзвінка: з до

  Всі поля обов'язкові для заповнення

  Вас проігнорували та залишили без уваги?

  Напишіть напряму директору:

  nabatian4ik@gmail.com

  та отримайте персональну знижку

   Задати питання

   Інфоцентр до Ваших послуг

   * - обов'язкові поля введення