На зв’язку 24/7

9.00 - 18.00

На зв’язку 24/7

Працюємо круглий рік

Якість та кількість води. Загальна інформація

На практиці ми часто стикаємося з таким ствердженням ніби то дебіт свердловини(кількість води у годину) має бути великим, тоді як це скоріш омана, ніж правда.
Також, люди помиляються, думаючи що є ідеально чиста вода, але ті чи інші буровики не змогли її добути. Вода всюди з домішками, десь їх кількість не перевищує нормативи, десь перевищення невелике, по деяким позиціям, але є місця, де у наявності лише один горизонт і він з великою кількістю домішок, але зате є вода.

В різних районах Харкова та області частіше за все буває 2 і більше водоносних горизонта, не беручи до уваги на верховідку.
Верховідку ми не рекомендуємо робити оскільки 10 з 10 випадків вона хімічно забруднена каналізаційними та стічними водами. Тому, якщо ви не бажаєте зекономити 10 тисяч гривень на свердловині, але заплатити 2-3 тисячі доларів США за водопідготовку, то обирайте наступний горизонт. А у наступному горизонті вода однозначно краще.

В наступному шарі може бути менше води, але менше для буровиків, не для споживача. Поміркуйте, скільки води ви здатні використати за день. Ну припустимо 2000 літрів, з урахуванням душу 2 рази на день для кожного члена великої сім’ї. За нормами споживання води, в Україні максимальна кількість води яка нормується на одну людину 230 літрів в день, сюди входить і гігієна, і харчування, і будь-яке інше споживання.
Навіть при більшому споживанні ніж прописано у нормативах, 200-300 літрів води у годину зі свердловини вам з головою вистачить. Зазвичай води набагато більше, тони на годину, але реально необхідні 200-300 літрів є завжди. Тому люди не стоять перед вибором «якість або кількість», але якщо в вашій ситуації необхідно обирати, віддайте перевагу якості.
Буває таке, що прошарок дає цей показник, але заглибившись на 20 метрів можна добути воду з наступного горизонту і її буде набагато більше, декілька тон на годину. Але більше не означає краще, на жаль, це практично завжди гірше. Замовники у гонитві за великим дебітом забувають про якість. А реальність наступна: ви доплачуєте 7-8 тисяч гривень та отримуєте воду з наступного горизонту щоб її було більше, але щоб привести її до якості попереднього шару потрібно витратити на водопідготовку 3-4 тисячі долларів США, не кажучи вже про те щоб зробити її ідеальною за хімічним складом. Отже ви доплачуєте за метраж та доплачуєте за очищення води і все заради непотрібної вам великої кількості води.
Якщо у вашій місцевості є тільки водоносні горизонти з не кращою за якістю водою, тоді обирати не доводиться, щастя вже те, що вода взагалі є, але якщо є вибір, приймайте рішення ґрунтуючись на якісних, а не на кількісних показниках.

Ми завжди пропонуємо кращий варіант для замовника, нам вигідніше пробурити глибше і тим самим більше заробити, але ми керуємось поняттями чесності та людяності. В будь якому випадку вибір за вами і тільки ви вирішуєте, чи готові прийняти наслідки своїх рішень.

  Залишити заявку

  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

  Зручний час для дзвінка: з до

  Всі поля обов'язкові для заповнення

  Вас проігнорували та залишили без уваги?

  Напишіть напряму директору:

  nabatian4ik@gmail.com

  та отримайте персональну знижку

   Задати питання

   Інфоцентр до Ваших послуг

   * - обов'язкові поля введення