На зв’язку 24/7

9.00 - 18.00

На зв’язку 24/7

Працюємо круглий рік

Послуги

Водопідготовка

Водопідготовка – обробка води, що надходить з природного вододжерела, для приведення її якості у відповідність до вимог споживачів (до європейських або вітчизняних норм).

Водопідготовка для побутових потреб полягає в звільненні води від грубодисперсних і колоїдних домішок та солей які містяться в ній, тим самим запобігається відкладення накипу, віднесення солей паром, корозія металів, а також забруднення оброблюваних матеріалів при використанні води в технологічних процесах; для харчових потреб виконується очищення води від хімічних домішок та приведення в норму показників хімічного аналізу для безпечного використання в їжу і запобігання негативного впливу води на організм.

Необхідність водопідготовки визначається проведенням відповідних  аналізів, дана послуга виконується нашою лабораторією. Висновок про необхідність водопідготовки прописується в рекомендаціях на підставі досліджень.

Вартість розрахунку необхідного обладнання для водопідготовки становить 400 грн. При замовленні установки у нашої фірми ця послуга безкоштовна, а її вартість віднімається з кінцевого кошторису.

Для наших клієнтів здійснюємо безкоштовний розрахунок водопідготовки.

Залишити заявку

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

Зручний час для дзвінка: з

до

Всі поля обов'язкові для заповнення

Вас проігнорували та залишили без уваги?

Напишіть напряму директору:

nabatian4ik@gmail.com

та отримайте персональну знижку

Задати питання

Інфоцентр до Ваших послуг

* - обов'язкові поля введення